Ove N. Øye

CEO og kontaktperson engineering

ove@varicon.no
(+47) 907 89 188

Silje F. Skaarer

Kontaktperson KHMS

silje@varicon.no
(+47) 997 35 579

Håvard Mjøen

Kontaktperson drone

havard@varicon.no
(+47) 959 32 139

Stian J. Nordvik

Kontaktperson geomatikk

stian@varicon.no
(+47) 982 10 945

Margrete A. Hodne

Kontaktperson interiørarkitektur

margrete@varicon.no
(+47) 986 80 499

Mario Basiola

Kontaktperson simulering

mario@varicon.no
(+47) 936 48 607

Bjørn Åge Lønseth

Ingeniør

bjornage@varicon.no
(+47) 971 19 559

Olaug Herheim

Kontaktperson regnskap/admin

olaug@varicon.no
(+47) 917 28 254

VI GLEDER OSS TIL Å HØRE FRA DEG

Vi er klare til å bidra i ditt prosjekt. Fyll ut kontaktskjemaet under, eller ta direkte kontakt med den avdelingen du ønsker å snakke med. Vi gleder oss til å høre fra deg.